Stowarzyszenie

Stowarzyszenie BeskidLove zostało założone w 2020 roku. Misją organizacji jest promowanie oraz wspieranie rozwoju Beskidów, poprzez uaktywnienie współpracy ludzi i instytucji na obszarze polskich, czeskich i słowackich Beskidów. Stowarzyszenie zwraca szczególną uwagę, aby rozwój ten był zrównoważony, czyli szanował i chronił dziedzictwo przyrodniczo-kulturowe gór.

Stowarzyszenie podejmuje szereg ciekawych inicjatyw oraz aktywnie pozyskuje środki na ich wsparcie.

Jeżeli bliskie są Ci nasze idee, przyłącz się do Nas i działajmy razem!!!

Beskidy - Góry

Beskidy to przepiękna i wyjątkowa grupa pasm górskich w Karpatach zewnętrznych. Szerokość Beskidów wynosi 50-70 km, a ich długość ok. 600 km.

Beskidy - Ludzie

Mieszkają tutaj wspaniali i dumni górale, którzy pielęgnują żywe i autentyczne dziedzictwo kulturowe swoich przodków.

Beskidy - Pasja

BeskidLove to inicjatywa promująca i wspierająca rozwój obszaru Beskidów z poszanowaniem jego przyrodniczych i kulturowych wartości.

 • Spotkanie podsumowujace mikroprojekt

  Spotkanie podsumowujace mikroprojekt

  Information
  10 listopad 2021

  W związku ze zbliżającym się zakończeniem mikroprojektu pn. „Nowa jakość obsługi w turystyce - Nowe kwalifikacje”  Stowarzyszenie "BeskidLove" zaprasza do udziału w spotkaniu podsumowującym cały mikrproprojekt, które odbędzie się w dniu 26 listopada 2021 roku o godzinie 16:00 na terenie ZIAD-u w Bielsku-Białej (ul. Armii Krajowej 220).

  Więcej

Projekt pn. „Nowa jakość obsługi w turystyce – nowe kwalifikacje” realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020.